آخرین پست ..شاید البته!!!! :)

دارم وسایلم را جمع می کنم که بیایم خانه که یکی از همکارا می آید می گوید: "خداحافظ این آخرین خدافظیه و می خندد"...من هم می گویم "آن دنیا توی بهشت بیا به دیدنم آقای فلانی" .. قاه قاه می زند زیر خنده ...می روم سمت دکتر همه چی دان می گوید دستشویی می آی؟ ..سرتکان می دهم که آره . می دانم می خواهد غیبت کند ..(دستشوییی تنها جایی است که راحت می شود پشت سر همکارا حرف زد و کسی نفهمد!). توی دستشویی می گوید "این "م" رو باید بشونم سر جاش خیلی روی نرومه! دیدی چه کار کرد" ..یادم نیست اما می گویم آره و می خندم مثل همیشه حرفش را جدی نمی گیرم...عوضش می گویم "ولش کن بابا خونت و کثیف نکن فردا هممون می میریم"..و با شیطنت نگاهش می کنم ... توی آیینه با نگاه عاقل اندر سفیه نگاهم می کند ... و با دلخوری دستش را زیر شیر می گیرد .."حتما این آخرین باری هم است که ریدیدم توی این دستشویی دیگه!!"

از حرفش خنده ام می گیرد ... می زنم زیر خنده ..و می گویم." آخرین باریم هست که داریم غیبت میکنیم  " دستش را بالا می گیرد و می زند به سمتم "خاک بر سرت آهید من تو فکر چی ام تو تو فکر چی!!؟؟"

توی راهرو شیطنتم گل کرده :" این آخرین باریم هست که داریم توی این راهرو راه می ریم"... پوز خند می زند ... یکی از آقایون که موهایش فرفری است و ما فرفری صدایش می کنیم .. از کنارمان رد می شود خسته نباشید می گوید .. دکتر می گوید .".انقده میگه خسته نباشید .. خستگی از تنمون رد می شه لامصب".. می گویم:"این آخرین باریم است که فرفری بهمون خسته .." می پرد توی حرفم :می شه خفه شی ؟؟؟

خوشم می آید که داغ می کند نمی توانم نخندم می گویم حلالم کن دکتر اگه خوبی بدی دیدی ... اخم کرده دارد پالتویش را درست می کند داریم از پله ها پایین می آییم با اخم و بدعنق می گوید:"دکتر خودتی!!!!"

 

پ ن: یکی از آقایون هم امروز از طریق اتوماسیون ازهمه حلالیت طلبیده بود ..خیلی جالب بود واقعا .. ساده لوحی تا کجا ؟!!!!!

پ ن: دکتر همه چی دان همکارم است ..برای کسانی که نمی شناسندش هوم؟؟

از بس شکستم داد ...شکل شکستن بود

آغوش اون تنها سرمایه ی من بود

اومد ولی ای کاش ساکش رو وا می کرد

از وقتی که اومد درگیر رفتن بود

(رستاک)

 

/ 4 نظر / 8 بازدید
اپیزود

سلام از آشنایی با حضرتعالی خوشبختم خوب بود. خیلی خوب بود. ولی ظاهرا همین یک پست بود؟!!! بیشتر بخوانیمان(و این یعنی اینکه لطفا بیشتر بنویسید).[گل] با افتخار لینک شدید.

اپیزود

مثل اینکه اشتباه از من بود رفیق... گروه تفحص فرستادم ومابقی پستهایتان را نیز پیدا کردم... به زیبایی پست‌هایتان تصویرهایی بود که انتخاب کرده بودید.

کپراتور

کاش اين پست رو چند روز پيش خوانده بودم آ ن وقت مي نوشتم که اين هم آخرين نظري است که دارم مي گذارم :)

خواب نما

سلام وبلاگ خوبی داردی... من خیلی تمایلی به خواندن پست های بلند ندارم ولی دست نوشته های شما واقعا خواندنی است ... چند تایشان را خواندم... خوب بود خیلی خوب بود... اسم شاعرانه ایی هم دارید .... با افتخار لینک شدید