دلم شاه توت می خواهد

1-بیا با هم قاطی کنیم اصلا .. بیا دوباره  با هم توی خیابان شلنگ تخته بیاندازیم ..بیا بستنی یخی لیس بزنیم .. ذرت مکزیکی بخوریم و هر هر بخندیم .. و به موتوری هایی که تند از جلوی آدم رد می شوند بگوییم هووووی یابو سوار ..بیا دنیای الکی خوش قدیممان را دوباره ری استارت کنیم و بزنیم به دریا ..اره اصلا بیا برویم شمال ...توی ساحل پاچه شلوارمان را بالا بزنیم و بزنیم به آب.. به هم آب بپاشیم .. بعد برویم با این قاطرهای توی ساحل عکس یادگاری بیاندازیم..

2- دیشب تو عروس شدی . دکتر شده ای و شوهرت دیشب دستت را گرفت و تو برایش سالسا رقصیدی و ما همه دست زدیم خندیدیم و هیچ کس ..هیج کس جز من در آن جمع نبود که با تو از پشت خانه آقای محمدی (بابای مدرسه) دزدکی شاه توت خورده باشد..

4 - عروسیت مبارک ..دوست من !

پ ن:

زندگی نفس کش می خواد

هر مشکلی طرفت می یاد

تو رو می کشونه به سمت خودش

پاره نمی شی فقط کش می یاد

یاس

/ 5 نظر / 34 بازدید
علیض

عجیب بود که یه پست تونست منو بغض آلود کنه. با این آهنگ پس زمینه ی دیوانه کننده.

معصوم ..

عروسی دوستت مبارک ... چرا .... قصه ی شاه توت خوردن اینجوری تو ذهنت مونده ... ؟

عباس

آهید مهربان سلام . گرچه از لوس بازی های دخترانه خوشم نیامده هرگز اما این متن چنان گیرا و خاطره انگیز بود که دل آدمی را هر چه سخت باشد و روزگار سیاهش کرده باشد به تنهایی های زیبا و بیالایش دوره های گذشته زندگی میکشاند. دست آدمی را میگیرد و به بهترین خاطره های ، خاطره های شهاب گونه گذشته میکشاند. بازی عجیبی است این گذشته را با اکنونت در آمیزی !

اپیزود

سلام شما کلااااا تعطیل کردید دیگه نه؟!!!!!!!! بابا فکر ما هم باشید[گل]