persian ladies

و بعد باید بنشیم و نشخوار کنم که چه شد ..

سفر را می گویم 

حالا که آمده ام چمدانم هنوز پخش و پلا روی زمین است.. و من سر درد عجیبی دارم .. باید مال هوای تهران باشد!!‌(پوف)

می دانید دنیا بزرگتر از این حرف هاست ..بزرکتر از اداره و رییس و کار و حقوق  و مرخصی 

حالا چه اهمیتی دارد که وقتی فردای سفر به زور شال و کلاه کردم و رفتم اداره رئیسمان به جای اینکه بگوید سفر خوش گذشت بگوید دیگر داشتیم کم کم فکر می کردیم استعفا دادین....هوم@@.. و خانم مهربانی که دم در می نشیند بگوید که انشااله ماه عسل بروی عزیزم .. و دکتر همه چی دان همش سوال کند که کنسرت شکیرا رفتی آنجا؟!

آره داشتم می گفتم که دنیا درخت دارد درخت هایی که برگ هایشان قرمز است مثل گل می مانند و کوه دارد و آدم هایی دارد که هنوز هم وقتی دخترشان توی خیابان پسری را ببوسد عصبانی می شوند !! حتی اگر ایرانی نباشند ..و خیابان های تمیز.. همه چی پررنگ است توی بعضی جاها ..همه چی برق می زند..و بعد پیتزاهای ونیز خیلی با پیتزاهای ما فرق دارد .خیلی مزخرف است جدی می گویم این را ..و بعد می دانید وقتی به سفر خارج از کشور می روید شما دیگر دختر بابایتان نیستید .. شما نه کارتان هستید نه فامیلتان شما را با احمدی نژاد می شناسند و یا با کوروش و یا اصلا شما را نمی شناسند فکر می کنند شما همان عراقید... اصلا تا به حال فکر کرده بودید که ایراک و ایران شبیه هم هستند ؟ بعد از شما بپرسند که صدام حسین واقعا یازده تا بدل داشته ؟  هوم.... ؟ و بعد شما باید کلی توضیح دهید که ایرانی هستید و ایران نه شتر دارد نه صدام حسین .. و جالب تر بعضی مردانی است که وقتی شروع می کنید به حرف زدن از خودتان تندی می گویند : بیوتیفول پرشین لیدیز!!!!

پ ن: دلم برای این جا تنگ شده بود ..ها!

/ 5 نظر / 15 بازدید
mehrnoosh

welcome back تجربه های عجیب که هیچ وقت آدمو ترک نمیکنند

اپیزود

سلام آهید جان دلتنگتان شده بودیم... امیدوارم حسابی ری استارت شده باشید به آدم هزار تا فحش افغانی بدهند ولی نگویند عراقی هستی!!!!

دیوید کاپرچی جعفر اینا

کلاً هوم! دخترای مردم ها ! وقتی میروند بیرون هی ! یعنی یه جور نوستالژیست میشن که آدمی زاد که ما باشیم همینجوری انگشت به دهان میمانیم که خدایا چرا دختران را اینطور آفریدی ؟ یعنی اینقدر منطقی و خوش فکر و روشنفکر و مبادی آداب و اندیشمند و دانشمند و عاقل و اصلا خود خود عقل کل عالم !!! بعد میگوییم اگر هر بیرون رفتنی اینطور تا فیها خالدون آدمیزاد که دختران باشند وارد ات دارد پس چرا بیرون روی دایمی چنین احساسی ندارد؟ خلاصه ما داشتیم رد میشدیم گفتیم یه سری بزنیم ! هو .

دیوید کاپرچی جعفر اینا

ضمنا بنده علی رغم میل باطنی و آموزش های اخلاقی و سی و سه سال تربیت اسلامی در نظام مقدس ، مجبورم اینجا اعلام کنم که با نظرات این خانومی که عکسش را این پایین زده ای موافقم . همین خانوم را میگویم . همین که ایستاده بر و بر بنده بیچاره را نظاره میکند و موهایش را کجکی زیر اب گرفته و می شوید! تازه با از این بیشترش هم موافقم این که فقط تا بالای سینه است. کلا فکر کردم گفته باشم بهتر است . نگی ما نفهمیدیم چجور عکسی زده ای این پایین نوشته ات.

جولیت

دوست داشتم خاطره سفر رفتنت رو. میدونی بیشتر از چیش خوشم اومد؟ اینکه خوب دیدی نگاه دنیا به ما چه شکلیه. اینکه خوب دیدی هر جای دنیا میتونه عیب و ایراد هم داشته باشه در کنار مزیت هاش. اینکه از چیزایی که خوشت نیومده هم نوشتی نه اینکه بیای بگی اونجا همه چی گل و بلبل بود و . . . ماشالا آقای دیوید با وجود سی و سه سال تربیت اسلامی و آموزش اخلاق خیال پردازی قوی دارن.